Stavebniny DEK

Školenia 2022

pre realizačné firmy

Vážení zákazníci,

aj tento rok sme pre Vás pripravili technické školenia zamerané na kvalitnú montáž stavebných konštrukcií. Opäť ich vysielame online a Vy nás tak môžete sledovať z pohodlia domova alebo kancelárie. Je to jednoduché. Vyberiete si tému, ktorá Vás zaujíma, prihlásite svoju firmu tak, ako to poznáte z minulých rokov, a my Vám pošleme odkaz pre sledovanie vybraného školenia. Všetky online školenia sú pre Vás bezplatné.


Bazénové fólie ALKORPLAN – začiatočník


09. 03. 2022 / začiatok vysielania 11:00

Prihláška

Pre prihlásenie na vyššie uvedený termín prosím vyplňte všetky požadované údaje. Za firmu je možné prihlásiť viacerých pracovníkov. Riadok pre vyplnenie mien ďalších účastníkov pridáte kliknutím na odkaz "PRIDAŤ ÚČASTNÍKA“. Po odoslaní prihlášky dostanete e-mailom potvrdenie, že prihlásenie prebehlo v poriadku.


  ADRESA:
   
   
   
Poskytnutie Vami uvedených osobných údajov je dobrovoľné. Vami uvedené osobné údaje budeme spracovávať pre sprístupnenie obsahu našich webových stránok a ponuky produktov a služieb našou spoločnosťou a nebudeme ich poskytovať žiadnym tretím osobám ani poskytovať mimo územia EÚ. Správcom osobných údajov je spoločnosť Stavebniny DEK s.r.o., IČ: 43 821 103, so sídlom Kamenná ul. 6. 010 01 Žilina, spracovanie osobných údajov je realizované pre účely priameho marketingu v súlade s článkom 6 odst. 1 písm. f) nariadenia GDPR. Vaše osobné údaje budú pre tento účel spracovávané po dobu neurčitú, do podania námietky proti spracovaniu v súlade s čl. 21 odst. 3 nariadenia GDPR. Ako subjekt údajov máte právo na prístup k osobným údajom, na ich opravu alebo vymazanie a právo podať námietku proti spracovaniu. Pokiaľ podáte námietku proti spracovaniu, Vaše údaje nebudú pre účely priameho marketingu ďalej spracovávané a nebudú Vám zasielané ďalšie ponuky.